This site is intended for healthcare professionals

Webinář

Testovací webinář pro test 11.prosince

11. 12. 2020 | cz

Testovací webinář pro test 11.prosince

alergologie a klinická imunologie

Jméno Příjmení, Jméno Příjmení

Testování webinářůDobrý den,

vítáme vás u testovací stránky, která má ověřit stoprocentní funkčnost a případně vychytat chyby v šabloně Webinářů, na které se sleduje účast Uživatele, aby mu na základě zhlédnutí celého webináře mohl být udělen certifikát. Stránka sleduje každých pět minut přítomnost Uživatele na stránce v časovém rozmezí mezi naplánovaným začátkem a koncem streamování Webináře. Pokud se mu do databáze zaznamená určitý počet pětiminutových kontrol v tomto mezičase, získá možnost stáhnout si svůj certifikát.

Tato stránka tedy představuje Webinář, který se koná v pátek 11. prosince od 9:00 do 10:30. Pokud se v tomto období na tuto stránku podíváte pod svým uživatelským jménem, stránka kontroluje a počítá vaši přítomnost.

Je zde embedováno video z Youtube, které představuje stream, nicméně nemusíte ho vůbec spouštět. Stačí jen se zalogovat pod vaším testovacím uživatelským jménem a heslem, a pak být na stránce po dostatečnou dobu přítomen, případně provést úkony dle zadání. Stránku můžete minimalizovat a dělat mezitím cokoliv jiného.

Prosím zapište si jakékoliv podivné chování, případně chyby, nemožnost na stránku vstoupit, nebo třeba samovolné odhlášení uživatele.

Děkujeme za spolupráci.Partneři projektu